Nowoczesne mleko modyfikowane nan optipro 1

Nowoczesne mleko modyfikowane nan optipro 1 musi spełniać najwyższe możliwe standardy jakościowe. Dzięki temu mamy nowo narodzonych dzieci mogą czuć się bezpiecznie, że produkt spożywany przez ich dzieci spełnia wszelkie wymogi. Skład mleka musi być idealnie skomponowany tak, by uwzględnić wszelkie potrzeby dziecka. Mleko modyfikowane nan optipro 1 musi zawierać ściśle określone składniki odżywcze taki jak białka, tłuszcze, witaminy, węglowodany oraz składniki mineralne. Wszystkie wymieniane substancje są niezbędne do prawidłowego rozwoju małego organizmu dziecka. Nan optipro 1 nie zawiera sztucznych barwników, konserwantu oraz glutenu, a także innych zakazanych składników. Jeszcze kilkanaście lat temu matki musiały korzystać z mieszanek, które nie zawierały, aż tak cennych składników tak, jak to jest dzisiaj. Technolodzy produkujący nan optipro 1 dokładają wszelkich starań, aby w sposób maksymalny upodobnić mleko modyfikowane do naturalnego mleka matki.

Składniki mleka modyfikowanego nan optipro 1

Mleko modyfikowane zawiera białko, które jest podstawowym budulcem komórek oraz tkanek organizmu. Krowie białko zostało zastąpione białkiem serwetkowym, które jest znacznie lepiej przyswajalnym i szybciej tolerowanym przez mały układ pokarmowy naszych dzieci. W mleku modyfikowanym nan optipro 1 tłuszcze zwierzęce zostały zastąpione przez tłuszcze roślinne. Z kolei laktoza jest głównym źródłem węglowodanów. Wpływa on bardzo korzystnie na przewód pokarmowy małego dziecka. Sprzyja również wchłanianiu fosforu, wapnia, cynku, a także pozwala obniżyć pH w jelitach.

Czy mleko stanowi niebezpieczny alergen dla dzieci

Mleko jest jednym z najczęstszych alergenów dla dzieci. Alergia na białko mleka to rodzaj alergii, która jest najsilniej skorelowana z wiekiem dziecka, a następnie ustępuje ona u ponad 90 procent dzieci. Jednak naukowcy zadbali również o to, by stworzyć mleko modyfikowane, które jest wolne od wszelkich alergenów.